Менеджер зміни

Відповідає за безперебійну роботу ресторану, розподіляє завдання серед звичайних співробітників у зміні. Забезпечує на своїй зміні сприятливу атмосферу для співробітників та гостей. Контролює дотримання технологічних процесів приготування.

Слідкує за виконанням в ресторані співробітниками санітарних норм і правил техніки безпеки. Дотримується вимог, передбачених правилами ведення бухгалтерського обліку.

Відправити резюме

 • Особисті якості

  Атмосфера

  Позитивність і командний дух в наших ресторанах - це те, над чому ми працюємо в першу чергу. Ми віримо в позитивні наміри людей і впевнені в тому, що кожна людина, особливо завдяки тому, що відрізняється від інших, володіє потенціалом зробити значний внесок в роботу команди. Ми свідомо шукаємо людей, що відрізняються від нас, і це дає нам змогу розширити межі нашого мислення й приймати кращі рішення. Ми навчаємо й підтримуємо кожного, допомагаємо розкрити його потенціал.

  Належна оплата та визнання

  Успіх, наполегливість, відповідність стандартам Компанії обов'язково винагороджуються. Винагорода може бути різною - від грамот до цінних подарунків. Але лояльність та праця на благо Компанії будуть гарантовано відмічені.

  Навчання

  Наша Компанія використовує 3 види навчальних програм для менеджерів. По-перше, це тренінги для нових менеджерів. Після атестації на цих тренінгах співробітник уже повністю готовий до роботи на новій посаді. Ці програми досить довгі, в залежності від посади й рівня підготовки кандидата вони можуть займати від 6 до 20 тижнів. По-друге, семінари для чинних менеджерів. Їх мета - підвищення професійних навичок, упровадження нових технологій управління.

 • Плюси позиції

  Мисли нестандартно!

  Ми навчимо тебе мислити нестандартно, бути поза межами стереотипів та шаблонів. З нами кожен день ти будеш отримувати нові знання, набувати нових навичок, зустрічатися з новими людьми, а нові ідеї й нестандартні рішення не примусять на себе довго чекати! Ти відкриєш нові горизонти в житті й в самому собі!

  Спілкуйся легко!

  Знайди спільну мову з кожним й завжди! Думаєш, це нереально? Ми відкриємо тобі секрет мистецтва спілкування. Робота з Гостями або командою - що б ти не робив, тепер завжди знайдуться потрібні слова!

  Будь лідером!

  Ти запалюєш, в тебе вірять, за тобою йдуть! У нас ти навчишся не тільки керувати, переконувати та вести за собою свою команду, ти зумієш стати справжнім лідером у всіх сферах твого життя!

  Здійсни свої мрії!

  Уміння ставити ціль та досягати мети - запорука успіху! Наш позитивний настрій та енергія - що може бути краще для твоїх перемог? З нами ти зможеш здійснити свої мрії!